action-lingua

Zajęcia z języka niemieckiego u pana Pawła stały się ulubioną aktywnością pozaszkolną naszej 7-letniej córki. Nic dziwnego, bo nauka języka metodą stosowaną w ramach inicjatywy edukacyjnej ACTION-LINGUA nie ma nic wspólnego ze szkołą i obowiązkiem. Nas rodziców szczególnie przekonało indywidualne podejście do dziecka i jego temperamentu, posiadanie nauczyciela “na wyłączność”, pełne zaangażowanie i przede wszystkim mówienie do dziecka od pierwszych zajęć po niemiecku. Jest to forma nauki przez zabawę, która przynosi wymierne efekty. Najlepszym dowodem na to jest stwierdzenie córki pewnego dnia: Mamo, ja chcę jechać na niemiecki, bo się nudzę!

Mama Estery

Marysia 6 lat – 2 tygodniowy intensywny kurs języka niemieckiego. Spotkania z językiem niemieckim odbywały się codziennie poprzez m.in. pójście do zoo, spacer po lesie, pieczenie ciasta, przeprowadzanie różnych eksperymentów. Osoba pana Pawła godna naśladowania jako nauczyciel/pedagog. Codziennie na twarzy pana Pawła gościł uśmiech, radość oraz serdeczność. Zajęcia przepełnione były pełnym zaangażowaniem i kreatywnością i zarazem spokojem. Możemy świadomie innym rodzicom polecić pana Pawła – opłaca się spotkać takiego pedagoga i człowieka.

Rodzice Marysi

Paweł to wspaniały, ciepły człowiek o ogromnej wiedzy i dużych pokładach cierpliwości.

Anna

W Action lingua metoda pracy z uczniem polega na jednej wielkiej kreatywnej zabawie w języku obcym, a efektem „ubocznym” jest stopniowe nabywanie tego języka przez dziecko. W metodzie nauczyciela Pawła nie ma podręczników i wkuwania. Paweł jest po prostu towarzyszem zabawy, który na 60 minut „zapomina” języka polskiego.

Weronika

Zdecydowanie tak!!! Super metoda, moja córka jest bardzo zadowolona. Gry, zabawy, eksperymenty czyli nauka przez zabawę. Dokładnie tak jak nasze dzieci uczyły się języka polskiego od swoich rodziców. Polecam każdemu kto nie traktuje nauki języka jako wbijanie słówek do głowy. Tutaj dzieciaki uczą się języka bez stresu przez zabawę. POLECAM!!!

Alex

Wymarzone zajęcia dla dzieci, a do tego bardzo skuteczne! Przede wszystkim dają radość obcowania z językiem, pojawia się ciekawość i naturalna sympatia, a to podstawa do tego, żeby z czasem opanować język do perfekcji 😊POLECAM!!!

Małgorzata

Od września ubiegłego roku moje dzieci (córka i syn w różnym wieku) rozpoczęły przygodę z nauką języka z Panem Pawłem. Zajęcia odbywają się w 100% online! Dzieci bawią się, przeprowadzają eksperymenty, gotują, grają w gry interaktywne. Pan Paweł cały czas nad nimi czuwa, zajęcia rozwijają się w tempie i kierunku wyznaczonym przez dzieci. Pan Paweł podąża z nimi! Nie ma nic na siłę. Zajęcia z panem Pawłem są w 100% nauką przez zabawę. Dają możliwość obcowania z żywym językiem w codziennych, typowo dziecięcych czynnościach! U nas się sprawdza!

Anna